WEBINARIA W ROKU 2016

Niewątpliwy sukces zeszłorocznych seminariów internetowych (webinariów) sprawił, że postanowiliśmy kontynuować tę formę szkoleń także w kolejnych latach.

Webinaria w roku 2015:
- w każdym webinarium średnio wzięło udział około 100 osób.
- jedno webinarium trwało 60 - 70 minut.
- uczestnicy otrzymali certyfikaty z odbytego szkolenia oraz pakiet materiałów uzupełniających i zestaw odpowiedzi na zadawane w trakcie szkolenia pytania.

Niewątpliwą zaletą webinariów jest możliwość jednoczesnego zadawania pytań i prowadzenia dyskusji za pośrednictwem ogólnodostępnego czatu. Zaangażowanie dotychczasowych uczestników i zgłaszane przez nich uwagi uwzględniliśmy w przygotowaniu tematyki szkoleniowej na 2016 rok. Nowe webinaria będą skupione głównie na kwestiach najbardziej interesujących projektantów, czyli sposobach doboru konkretnych produktów, procesie wyboru odpowiedniego systemu, zaletach i wadach rozważanych rozwiązań.

W pierwszym kwartale przedstawimy Państwu najnowsze systemy belek chłodzących z pełną funkcjonalnością VAV. w kwartale drugim skupimy się na projektowaniu wentylacji strumieniowej garaży - krok po kroku, a także przedstawimy zalety zaawansowanych programów doboru: Fan Selector (wentylatory) i ACON (Centrale wentylacyjne i agregaty wody lodowej). Tematyka kolejnych webinariów będzie obejmowała systemy różnicowania ciśnień, dobór wentylatorów w świetle nowych przepisów ograniczająych zużycie energii oraz dobór i sterowanie systemami VAV.

Informacje o kolejnych webinariach można śledzić w tym miejscu.