Aktualności

2017-08-23

GLOBAL COMMODITY BUYER

We look forward to receiving applications for GLOBAL COMMODITY BUYER reporting directly to the Global Commodity Manager.

CZYTAJ DALEJ

2016-01-18

WEBINARIA W ROKU 2016

Niewątpliwy sukces zeszłorocznych seminariów internetowych (webinariów) sprawił, że postanowiliśmy kontynuować tę formę szkoleń także w kolejnych latach.

CZYTAJ DALEJ

2016-01-04

Klapy przeciwpożarowe w Polsce

W fabryce w Ołtarzewie pod Warszawą ruszyła produkcja okrągłych klap przeciwpożarowych. Przeniesienie produkcji z Finlandii do Polski jest konsekwencją strategii optymalizacji działań zakładów produkcyjnych grupy Flakt Woods.

CZYTAJ DALEJ

2015-11-25

Ultraenergooszczędna inwestycja z certyfikatem LEED Platinum

Inwestycja Alchemia II to największa na świecie instalacja urządzeń ReCooler HP Fläkt Woods.

CZYTAJ DALEJ

2015-11-25

Fläkt Woods przedstawia wskazówki dotyczące ErP i N

 

Styczeń 2015 roku sygnalizował wprowadzenie drugiego poziomu wymagań co do sprawności wentylatorów według dyrektywy ErP. W efekcie producenci i projektanci muszą zadbać o to, by wszystkie urządzania stosowane w projektach były zgodne z nowymi wymaganiami. Żeby można było stwierdzić, czy wentylator jest zgodny z wymaganiami dyrektywy, trzeba uwzględnić sprawność silnika i wentylatora, czyli wskaźnik N (ang. FMEG – Fan and Motor Efficiency Grade). Fläkt Woods odpowiada na kilka najczęściej zadawanych pytań co do nowych wymagań:

CZYTAJ DALEJ