e3 – jedna litera i jedna cyfra - PROSTE WYJAŚNIENIE NASZEJ MISJI

W całej swej prostocie,  e3 ujmuje wyjątkowy charakter Fläkt Woods i codziennie nas inspiruje!

ekosystem/środowisko

Nasze produkty i Komfortowe Rozwiązania tworzą optymalne i przyjemny ekosystem w budynkach, optymalizując samopoczucie i produktywność.

Kontrolujemy ekosystem w razie pożaru czy zanieczyszczenia, dzięki rozwiązaniom Bezpieczeństwa Pożarowego, chroniąc ludzi i mienie.

Chronimy nasz wspólny ekosystem, stosując technikę powietrzną i powietrzno-wodną chętniej niż rozwiązania oparte o czynniki chłodnicze.

Zmniejszenie Kosztu Cyklu Życia (LCC) dzięki inteligentnemu sterowaniu i energooszczędnym komponentom dobrze wpływa na ekosystem i ślad węglowy.

EKONOMIA

Tworzymy ekonomiczne instalacje wentylacyjne, stosując komponenty, produkty i sterowanie światowej klasy, umożliwiając projektantom tworzenie instalacji z agregaty, kotłami i siecią przewodów mniejszej wielkości.

Nasze ekonomiczne rozwiązania powstają, by zapewnić najlepszy Koszt Cyklu Życia (LCC) i dać najwyższą wartość użytkownikom końcowym.

Zapewniamy rozwiązania ekonomiczne, które obniżają koszty ogólne i wspierają wykonawców i serwisantów.

EKSPERCI

Nasza wiedza ekspercka o inwestycjach klientów ze wskazanymi korzyściami daje ich projektom większą wartość.

Wsparcie eksperckie Fläkt Woods dla projektantów umożliwia zoptymalizowane projektowanie, wspierane przez banalnie proste w użyciu programy doboru.

Nasza wiedza ekspercka daje wykonawcom i instalatorom cenne korzyści, w postaci oszczędności czasu i pieniędzy.

Dzielimy się naszą wiedzą z klientami i dystrybutorami, oddając do ich dyspozycji szeroką ofertę rozwiązań, dostarczanych na czas.