Certyfikacja

Od początku ubiegłego wieku Fläkt Woods projektuje, produkuje i sprzedaje produkty wentylacyjne wysokiej jakości. Energooszczędność i wysoka jakość produktów tworzą DNA Fläkt Woods i od założenia firmy stanowią priorytet, ze względu na surowe warunki klimatyczne w krajach skandynawskich.

Skupiając się na potrzebach klientów, tworzymy trwałe, innowacyjne, energooszczędne produkty, oparte o naszą koncepcję e³, która zakłada troskę o Ekosystem wewnątrz i na zewnątrz, zapewniając Ekonomiczne stosowanie rozwiązań, stworzonych przez Ekspertów Fläkt Woods. W ten sposób, odgrywamy znaczącą rolę w długoterminowym zrównoważonym, przyjaznym dla środowiska i przynoszącym zyski rozwoju biznesów naszych klientów, a jednocześnie – społeczeństwa.

Na naszych stronach dostępne są przykładowe certyfikaty produktów Fläkt Woods oraz więcej informacji o idei e³, mówiąc o zaangażowaniu w tworzenie produktów na korzyść klientów.

Czytaj więcej >>

WYBRANE CERTYFIKATY DLA NIEKTÓRYCH PRODUKTÓW I ROZWIĄZAŃ FLÄKT WOODS*

* Prosimy nie korzystać z nieaktualnych certyfikatów. Najnowszy certyfikat musi mieć pisemne potwierdzenie uprawnionego pracownika Fläkt Woods. Certyfikaty podane na tej stronie są aktualizowane na bieżąco, więc wszystkie obowiązują.